puzzle
Puzzle 3D Empire State Building 54 elementy
- Liczba elementów: 54
- Nr katalogowy:
306-20246
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
26.70 zł / szt
32.84 zł gross
Puzzle 3D Empire State Building 54 elementy
Puzzle 3D Empire State Building, to pasjonująca zabawa dla dzieci i dla dorosłych. W opakowaniu znajdują się 54 elementy. Puzzle wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu 20x15x52cm. Zalecany wiek dziecka 8+.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 54 |
| Nr katalogowy | 306-20246 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 20 x 15 x 52 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20.3 x 15.3 x 52 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Weight | 287 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 170 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |