routery xDSL
Router xDSL 1xWAN 4xLAN RB750Gr3
- Porty we/wy: 5 x 10/100/1000 Mbit/s
- Wymiary:
113 x 89 x 28 mm
- Pozostałe parametry:
- Architektura: MMIPS
- Procesor: MT7621A
- Liczba rdzeni procesora: 2
- Częstotliwość nominalna procesora: 880 MHz
- Liczba wątków procesora: 4
- Licencja RouterOS: 4
- System operacyjny: RouterOS
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
162.44 zł / szt
199.80 zł gross
hEX to pięcioportowy router Gigabit Ethernet przeznaczony do lokalizacji, w których łączność bezprzewodowa nie jest wymagana. Urządzenie posiada pełnowymiarowy port USB. Ta nowa, zaktualizowana wersja hEX wprowadza kilka ulepszeń w wydajności.
Jest niedrogi, mały i łatwy w użyciu, ale jednocześnie jest wyposażony w bardzo wydajny dwurdzeniowy procesor 880 MHz i 256 MB pamięci RAM, zdolny do wszystkich zaawansowanych konfiguracji obsługiwanych przez RouterOS.
Szyfrowanie sprzętowe IPsec (~470 Mb/s) i pakiet serwerowy The Dude są obsługiwane, gniazdo microSD zapewnia lepszą prędkość r/w do przechowywania plików i Dude.
| Weight | 280 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 60 x 90 cm |
Technical Specifications
| Brand | Mikrotik |
|---|---|
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 113 x 89 x 28 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |