routery GSM/3G/LTE
Router mobilny LTE cat. 4 U10
- Model:
U10
- Sieć LTE: 2600 MHz
- Karta SIM: Nano
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
118.72 zł / szt
146.03 zł gross
Router mobilny ZTE U10 LTE
Najbardziej przystępny router LTE z WIFI6
- Obsługa jednokanałowego WiFi 6 2.4 GHz
- Bezprzewodowe połączenie do 32 użytkowników jednocześnie
- Długi czas działania, dzięki baterii 2000 mAH
- Prosty w użytkowaniu
Technical Specifications
| Brand | ZTE |
|---|---|
| Model | U10 |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Karta SIM | Nano |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Wymiary | 108 x 59.8 x 18.9 mm |
| Waga | 93.3 |
| Zasilanie | Bateria 2000 mAh |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | UMTS |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 60 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |