Router EE3301-00-EU01V1F
- Model:
EE3301-00
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: od 0°C do 40°C (od 32°F do 104°F)
- Wilgotność: od 10% do 90% (bez kondensacji)
- Temperatura przechowywania: od -30°C do 70°C (od -22°F do 158°F)
- Wilgotność przechowywania: od 10% do 95% (bez kondensacji)
- Standardy: 802.11g
- Full specification
EE3301-00 Dual-Band Wireless BE7200 2.5G Ethernet VoIP Gateway
Zyxel EE3301-00 Dual-Band Wireless BE7200 VoIP Gateway zapewnia
operatorom usług najwyższą prędkość internetu 2.5G. Zgodny z najnowszą technologią bezprzewodową 802.11be (Wi-Fi 7), model EE3301-00 został zaprojektowany w celu zwiększenia pojemności sieci dzięki ultraszybkiej łączności. Zapewnia najwyższej jakości usługę Wi-Fi dla wszystkich urządzeń w dowolnym miejscu w domu.
Uwolnij maksymalną wydajność z Wi-Fi 7 (802.11be)
Obsługując najnowszy standard Wi-Fi 7 (802.11be) i klasyfikowany jako BE7200, EE3301-00 oferuje dwupasmowe Wi-Fi o wyjątkowej wydajności. Dzięki technologii Multi-Link Operation (MLO), EE3301-00 nie tylko optymalizuje niezawodność i maksymalizuje prędkości transmisji danych, ale także znacząco redukuje opóźnienia. Inteligentne wykorzystanie wielu pasm częstotliwości jednocześnie zapewnia płynniejsze działanie z niskimi opóźnieniami - idealne dla aplikacji czasu rzeczywistego, takich jak gry i strumieniowanie wideo. Dodatkowe anteny umożliwiają funkcję Zero-wait DFS, zapewniając nieprzerwaną łączność poprzez monitorowanie kanałów radarowych bez przerywania transmisji danych. Zwiększa to również czułość sygnału i rozszerza zasięg, redukując martwe strefy oraz poprawiając wydajność na większych obszarach.
Zaawansowany MPro Mesh dla zasięgu Wi-Fi w całym domu
Dzięki w pełni zgodnym z EasyMesh rozwiązaniom Zyxel MPro Mesh, EE3301-00 poprawia doświadczenie użytkowników, zapewniając samoadaptujące się, łatwe w zarządzaniu pokrycie Wi-Fi w całym domu, jednocześnie redukując koszty operacyjne (OPEX).
Oprogramowanie Zyxel OPAL zapewnia wysoką elastyczność i skraca czas wprowadzenia na rynek
Zgodność z tym samym rdzeniem oprogramowania OPAL, stosowanym we wszystkich urządzeniach CPE firmy Zyxel, sprawia, że EE3301-00 dziedziczy bogaty, sprawdzony w praktyce zestaw funkcji, gwarantując spójne doświadczenie użytkownika po migracji do nowych urządzeń.
Zdalne zarządzanie TR-069/TR-369 dla niższych kosztów operacyjnych (OPEX)
Zgodność ze standardami TR-069/TR-369 znacząco upraszcza wdrożenie oraz obniża koszty operacyjne i utrzymania dzięki możliwościom zdalnego zarządzania. Dodatkowe wsparcie dla najnowszego modelu danych TR-181 issue-2 zwiększa widoczność sieci LAN abonentów, umożliwiając operatorom lepsze wsparcie klientów.
Zaangażowanie w zrównoważony rozwój
EE3301-00 został wykonany w 100% z tworzyw pochodzących z recyklingu i posiada łatwo zdejmowaną obudowę, co upraszcza proces odnowy i wydłuża jego żywotność. Opakowanie zaprojektowano z papieru z recyklingu i zadrukowano tuszem roślinnym bez VOC, minimalizując odpady oraz szkodliwe substancje, a także eliminując jednorazowe tworzywa sztuczne.
| Weight | 1150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 235 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | Zyxel |
|---|---|
| Model | EE3301-00 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Standardy | 802.11g |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 190 x 65 x 200.5 mm |
| Waga | 1135 |
| Certyfikaty |
|
| Oprogramowanie | Zyxel One APP |
| Zasilanie | 12 V DC/2.5 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |