routery xDSL
Router XX530v
- Model:
XX530v
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0-40 stopni Celsjusza
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40-60 stopni Celsjusza
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%-90% bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%
- Pasmo: 2,4 GHz
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
175.00 zł / szt
215.25 zł gross
Dwupasmowy Router GPON, Wi-Fi 6 AX3000
- Dwupasmowe Wi-Fi 6: Płynne strumieniowanie, pobieranie plików i gry online dzięki prędkości Wi-Fi osiągającej do 3Gb/s na dwóch pasmach łącznie
- Większy zasięg: Wydajne anteny oraz technologia Beamforming zapewniają mocny i niezawodny sygnał sieci Wi-Fi w Twoim domu
- Więcej połączeń: Technologie OFDMA i MU-MIMO zwiększają pojemność sieci i umożliwiają jednoczesną transmisję danych z większą liczbą urządzeń
- EasyMesh: Inteligentna sieć Mesh z płynnym zasięgiem i większą elastycznością
- Wszechstronny dostęp do internetu: Obsługa bezpośredniego dostępu światłowodowego GPON, połączenia Ethernet i usługi internetu komórkowego 3G/4G poprzez modem USB
- Gigabitowe połączenia przewodowe: 1 port WAN/LAN 1Gb/s i 3 porty LAN 1Gb/s zapewniają szybki dostęp do internetu
- VoIP: Obsługa wielu kont VoIP i funkcji połączeń oferuje więcej możliwości niż zwykłe linie stacjonarne
- Zwiększone bezpieczeństwo: Szyfrowanie WPA3, Multi-SSID i Kontrola rodzicielska oferują spersonalizowany i bezpieczny dostęp do internetu
- Kompaktowa konstrukcja korytka światłowodu: Przechowuje wewnątrz kabel światłowodowy i chroni go przed uszkodzeniami
- Łatwa konfiguracja i użytkowanie: Zarządzanie siecią i Wi-Fi za pomocą potężnej aplikacji Aginet
- Zarządzanie zdalne: Obsługa TAUC (TP-Link Aginet Unified Cloud opartego na TR-369) wraz z protokołami OMCI, TR-069, TR-098, TR-181, TR-111 i TR-143
| Weight | 750 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 300 x 80 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Model | XX530v |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie WPA/WPA2/WPA3 |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11a |
| Oprogramowanie |
|
| Zasilanie | 12V / 1.5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Funkcje zaawansowane Kontrola rodzicielska, Network Address Translation (NAT), Mapowanie portów (Grupowanie), Statyczny Routing, DNS Relay, DDNS, IGMP V1/V2/V3 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |