routery xDSL
Router Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN
- Model:
MU-MIMO AC1900 Archer C80
- Bezpieczeństwo:
- Zapora sieciowa SPI,
- Wiązanie adresów IP i MAC,
- Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2, WPS
- Antena: Zewnętrzna stała
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
131.15 zł / szt
161.31 zł gross
Bezprzewodowy router TP-Link MU-MIMO AC1900 Archer C80
- Obsługa standardu Wi-Fi 802.11ac Wave2 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Technologia 3×3 MIMO przesyłanie i odbieranie danych w trzech strumieniach umożliwia bezproblemowe parowanie z klientami 3 × 3.
- Wzmocniony zasięg Wi-Fi technologia transmisji kierunkowej dba o wydajność połączeń bezprzewodowych.
- MU-MIMO usprawniona komunikacja pomiędzy routerem a urządzeniami pozwala na optymalną wydajność ich działania.
- Spersonalizowane zarządzanie zaawansowane funkcje, takie jak kontrola rodzicielska, sieć dla gości i kontrola dostępu to narzędzia, które zapewniają pełną personalizację ustawień sieci.
- Inteligentna łączność funkcja Smart Connect umożliwia przydzielanie klientom mniej obciążonego w danym momencie pasma, natomiast Airtime Fairness wpływa na optymalizację czasu korzystania z sieci.
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Model | MU-MIMO AC1900 Archer C80 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Liczba anten | 4 |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ |
| Wymiary | 215 × 117 × 32 mm |
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji:
|
| Zasilanie | 12V / 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 825 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 245 x 355 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |