zasilacze awaryjne
BACK-UPS CS 650VA USB/SERIAL 230V BK650EI
- Złącza: RJ-45
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Porty zasilania wy.: 4 x IEC-C13
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 14 in stock
639.69 zł / szt
786.82 zł gross
BK650EI
BACK-UPS CS 650VA USB/SERIAL 230V BK650EI
| Weight | 6950 kg |
|---|---|
| Dimensions | 420 x 185 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Moc czynna | 400 |
| Czas ładowania | 8 |
| Czas przełączenia (maks.) | 8 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2.3 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Wymiary | - Maksymalna wysokość: 165.00 mm
- Maksymaln |
| Waga | 6.03 |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |