RENO 15 POMARAŃCZOWA TORBA/PLECAK DO LAPTOPA
- Wymiary:
Wymiary wewnętrzne: 435 x 360 x 80 mm
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu do 15.6''
- Rodzaj: Torba
- Full specification
TORBA/PLECAK DO LAPTOPA RENO
MODECOM RENO to torba na laptopa z funkcją plecaka, która nadąży za każdym, kto w natłoku codziennych spraw jest zmuszony do ciągłego przemieszczania się. Została ona wykonana z solidnych i przyjemnych w dotyku materiałów, które przetrwają więcej, niż się wydaje. Mnogość schowków, kieszeni i przegródek pomoże Ci uporządkować wszystkie niezbędne akcesoria, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na szukanie zagubionego długopisu. Torba RENO występuje w kilku wersjach kolorystycznych, które cieszą oko i zadowolą nawet najbardziej wymagających.
Kluczowe cechy MODECOM RENO:
- Wodoodporny materiał zewnętrzny
- Chowane szelki
- Dodatkowy pasek na ramię
- Max. przekątna laptopa: 15,6”
- Osobna przegroda na laptopa
- Torba z funkcją plecaka
- Minimalistyczne nowoczesne wzornictwo
Technical Specifications
| Brand | MODECOM |
|---|---|
| Wymiary | Wymiary wewnętrzne: 435 x 360 x 80 mm |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 15.6'' |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Weight | 890 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 360 x 440 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |