radiobudziki
Radiobudzik CR16WH FM PLL USB
- System: Radio
- Budzik: Tak
- Funkcja drzemki: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
95.11 zł / szt
116.99 zł gross
To bliźniacze urządzenie do modelu CR15WH, ale wyposażone w nieco inną obudowę.
Funkcjonalność, która zapewni Ci komfortowe budzenie, niesamowitą widoczność zegara oraz wygodne ładowanie baterii w smartfonie to kluczowe atuty tego radiobudzika.
Elegancka ramka dookoła wyświetlacza podkreśla tylko jego wyjątkowy charakter!
Technical Specifications
| Brand | Blaupunkt |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Pamięć stacji | 10 |
| Pasma | PLL FM |
| Wymiary | 245 x 107 x 37 mm |
| Waga | 300 |
| Pozostałe parametry |
|
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 515 kg |
|---|---|
| Dimensions | 260 x 115 x 80 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |