pomoce szkolne
Pamiętnik Sketchbook Monster High Cute
- Nr katalogowy:
304-12846
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
47.00 zł / szt
57.81 zł gross
Pamiętnik Sketchbook Monster High Cute
Wewnątrz tego niezwykłego sketchbooka znajdziesz wiele wyjątkowych aktywności! Strony zawierają wizerunki bohaterek z serii, które można ubrać w wyjątkowe brokatowe ciuchy. Ich wizerunek można dopełnić za sprawą dołączonych minipisaków.
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-12846 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Rodzaj | Pamiętniki |
| Marka | Monster High |
| Wymiary | 22 x 2,5 x 26 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 471 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 215 x 265 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |