Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
56.35 zł / szt
69.31 zł gross
AD 1121 S Radiobudzik
Niewielki, ale estetyczny i bardzo skuteczny radiobudzik. Odbiera fale FM/AM, może budzić zarówno aktywując odbiór wybranej rozgłośni, jak i z pomocą wybranego dzwonka. Pokazywana godzina jet doskonale widoczna, dzięki wyświetlaczowi ledowemu i cyfrom o wysokości prawie 5 cm. Radiobudzik Zasilany jest z sieci elektrycznej, ma też wbudowane bateryjne zasilanie podtrzymania pamięci. Produkt, mimo mocnego głośnika i dużego wyświetlacza, waży poniżej 500 g, co bardzo ułatwia zabieranie go w podróż.
| Weight | 591 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 225 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Adler |
|---|---|
| Pasma | AM |
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Pamięć stacji | 10 |
| Wymiary | 200 x 80 x 77 mm |
| Waga | 0.43 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |