radioodtwarzacze
Radio MEWA czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 2.5
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
97.67 zł / szt
120.13 zł gross
Funkcjonalny, prosty w obsłudze radioodbiornik stacjonarny w drewnianej obudowie.
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2.5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 235 x 163 x 125 mm |
| Waga | 1.6 |
| Pozostałe parametry | - Średnica głośnika: 3 cale |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 200 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |