puzzle
Puzzle 3D Tower Bridge 52 elementy
- Liczba elementów: 52
- Nr katalogowy:
306-20238
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
21.00 zł / szt
25.83 zł gross
Puzzle 3D Tower Bridge to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów architektury z różnych stron świata.
W opakowaniu znajduje się 52 elementy puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę.
Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 x 170 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 52 |
| Nr katalogowy | 306-20238 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 48 x 14.5 x 17.5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16.8 x 4.7 x 24 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |