Puzzle 216 elementów 3D Wieża Eiffla Nocą
- Liczba elementów: 216
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
12579
- Full specification
W układance Wieży Eiffla w edycji nocnej zastosowano technologię LED do stworzenia efektów świetlnych w 3 różnych kolorach. Ukończona układanka będzie świecić ciepłym białym, niebieskim lub czerwonym światłem, które zmienia się automatycznie, stanowiąc spektakularne dopełnienie każdego pomieszczenia. W tej układance zastosowano niepowtarzalne elementy zawiasowe z tworzywa sztucznego, które po połączeniu tworzą ten solidny i wytrzymały budynek. Bez użycia kleju! Puzzle modelu Wieży Eiffla składają się z 216 wysokiej jakości plastikowych elementów i po złożeniu ma 44 cm. Na odwrotnej stronie każdego elementu układanki nadrukowany jest numer, dzięki czemu można złożyć układankę albo przez dopasowanie wzoru na oko lub po prostu według kolejnych liczb. W zestawie puzzli znajduje się drukowana płyta podstawki, dzięki czemu model można ładnie wyeksponować na półce lub blacie stołu. Jeden z najsłynniejszych budynków świata może być ozdobą twojego domu!
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 216 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 12579 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 28 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Oznaczenia |
| Weight | 584 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 190 x 275 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |