ładowarki
Ładowarka PowerPort III 40W 2xUSB-C Biała
- Moc: 20
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 2 x USB (Type C)
- Full specification
Status: Out of stock
145.05 zł / szt
178.41 zł gross
Ładowarka PowerPort III 40W, 2xUSB-C biała
Anker Nano o zwiększonej o 40% całkowitej mocy do 20 W, co idealnie pasuje do mocy wejściowej Twojego iPhone'a 13 i iPada Pro 12,9 (2018). Cały sprzęt do ładowania USB-C można teraz zastąpić tylko jedną lekką, wygodną ładowarką ścienną.
Moc szczytowa 40 W
- Podłącz ładowarkę do portu USB-C i ładuj MacBooka Air z maksymalną prędkością.
Ochrona ładowania ActiveShield
- Wyposażony w najnowocześniejszą regulację temperatury, aby skutecznie chronić Ciebie i Twoje ładowarki podczas ładowania.
Mały format, duża wydajność
- Kompaktowa konstrukcja ma mniej więcej taki sam rozmiar jak etui ładujące AirPods Pro i zapewnia potężną porcję mocy ładowania.
- Technologia: PIQ 3.0, ActiveShiel
Technical Specifications
| Brand | Anker |
|---|---|
| Moc | 20 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 2 x USB (Type C) |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 131 × 101 × 42 mm |
| Waga | 123.9 |
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 100 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |