puzzle
Puzzle 100 elementów Sonic Prime
- Liczba elementów: 100
- Nr katalogowy:
13383
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
29.91 zł / szt
36.79 zł gross
Puzzle 100 elementów Sonic Prime
Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu.
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 230 x 335 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 100 |
| Nr katalogowy | 13383 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 49 x 36 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Sonic Prime |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 23 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |