kamery IP
Kamera InSight S445(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: -30 °C do 60 °C
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40 °C do 60 °C
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 95% lu
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
699.07 zł / szt
859.86 zł gross
InSight S445
W pełni kolorowa kamera sieciowa VIGI typu Turret, 4MP
- 4MP Super High Definition i Pełnia kolorów przez 24h
- Analiza cech ludzi i pojazdów§
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów
- Wykrywanie Smart
- Inteligentna korekcja wideo
- Aktywna obrona i Dwukierunkowa transmisja audio
- Klasa szczelności IP67
- Technologia kompresji H.265+
| Weight | 745 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 160 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji: Ochrona hasłem, Szyfrowanie HTTPS, Filtr adresów IP, Autoryzacja Digest, Uwierzytelnianie 802.1X |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, 802.1x, DNS, RTSP, NTP, UPnP, SSL/TLS, FTP/SFTP, RTP, IPv4, IPv6, ARP, SMTP, SNMP, RTMP |
| Liczba klatek na sekundę | 0 |
| Standardy | 802.3at |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kąt widzenia przekątna | 118 |
| Kąt widzenia poziomy | 80 |
| Kąt widzenia pionowy | 41 |
| Wymiary | 111 × 111 × 83.7 mm |
| Waga | 0.48 |
| Certyfikaty | CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IC |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | Zasilanie DC
Zasilanie PoE
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Zdarzenia Smart
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |