głośniki
Głośnikk BT Fm Flash Niebieski
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Rodzaj: Mobilne
- Stacja dokująca: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
9.09 zł / szt
11.18 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Złącza | microSD |
| Wymiary | 55 x 60 mm |
| Pojemność baterii | 300 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Biały |
| Weight | 128 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 60 x 70 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |