przełączniki niezarządzalne
Przełącznik GS516PP Switch Unmanaged 16xGE PoE+
- Bezpieczeństwo:
- UL 62368-1
- CB_IEC 60950-1 + IEC 62368-1 Ed-3
- LVD EN60950-1+EN62368-1 Ed-2 Rpt
- AS/NZS 62368.1 Ed-2
- BSMI CNS14336-1
- Rozmiar ramki Jumbo: 9.216
- Prędkość przekazywania: 1.448
- Full specification
Status: Out of stock
1 094.88 zł / szt
1 346.70 zł gross
16-PORTOWE PRZEŁĄCZNIKI NETGEAR GIGABIT ETHERNET NIEZARZĄDZANE, O DUŻEJ MOCY POE+ (GS516PP)
Natychmiastowa łączność i niezawodna wydajność
- Przełączniki NETGEAR Gigabit Unmandad Switch pozwalają firmie na ekonomiczne rozszerzenie sieci do gigabitowych prędkości i zwiększenie liczby portów. Model GS516PP łączy się z serią i oferuje 16 porty PoE+ do zasilania urządzeń PoE o dużej mocy. Dzięki całkowitemu budżetowi na zasilanie PoE w wysokości 260 w urządzenia z gęstą obsługą PoE+ można instalować na jednym przełączniku, a nie na wielu urządzeniach
- Model GS516PP jest energooszczędny, zbudowany z myślą o trwałości i rygorystycznie przetestowany, aby zapewnić niezawodność, której potrzebują przedsiębiorstwa. Ustalanie priorytetów ruchu w oparciu o protokół 801.2p oraz obsługa ramek jumbo pozwalają na płynną integrację z bardziej złożonymi sieciami.
Moc i energooszczędność
- Idealne do zasilania i podłączania telefonów VoIP, bezprzewodowych punktów dostępu, kamer IP i urządzeń IoT. Możliwość montażu na biurku lub w stelażu zapewnia swobodę ustawienia. Model GS516PP zapewnia bardzo ekonomiczny i wydajny przełącznik o najlepszym stosunku kosztów do budżetu PoE.
- Przełączniki NETGEAR Unmandad obsługują najnowszy standard Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az), który zmniejsza zużycie energii, gdy na aktywnym porcie jest ruch świetlny lub gdy nie wykryto łącza lub aktywności. Zastosowanie krótkiego kabla zapewnia jeszcze większą oszczędność energii.
Charakterystyka:
- PLUG-AND-PLAY prosta konfiguracja bez konieczności użycia oprogramowania lub konfiguracji
- TECHNOLOGIA POWER-OVER-ETHERNET: 16 portów PoE+ o całkowitym budżecie mocy 260 W.
- SOLIDNA METALOWA OBUDOWA mała, solidna metalowa obudowa i cicha praca
- ŁATWE MONITOROWANIE na port diody LED informujące o aktywności i szybkości portu
Technical Specifications
| Brand | Netgear |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 9.216 |
| Prędkość przekazywania | 1.448 |
| Pobór mocy | 316.1 |
| Wymiary | 330 x 207 x 43 mm |
| Waga | 2.3 |
| Pozostałe parametry | Specyfikacje środowiskowe Operacyjny
Składowanie
|
| Zasilanie | (100240V ~ 5060 Hz, 5A) |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8 |
| Bufor pamięci | 192 |
| Przepustowość | 32 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2415333.9 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 16 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 3571 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 270 x 450 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |