pralki
Pralka slim CS4 1272DE
- Poziom hałasu: 58
- Poziom hałasu wirowania: 76 - 80 dB
- Waga: 61
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
1 031.43 zł / szt
1 268.66 zł gross
| Weight | 63000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 480 x 650 x 880 cm |
Technical Specifications
| Brand | Candy |
|---|---|
| Poziom hałasu | 58 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Waga | 61 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 43.2 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |