gry
Gra Ludoteca Bingo
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-PL56996
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
46.00 zł / szt
56.58 zł gross
Ludoteca Bingo
Klasyczna gra dla całej rodziny w oryginalnej wersji z kartami wielokrotnego użytku! Opakowanie zawiera 9 specjalnych pisaków zmazywalnych, służących do zapisywania wylosowanych liczb na kartach. Po zakończeniu gry można wszystko wymazać i od razu rozpocząć kolejną partię!
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-PL56996 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28,5 x 7,2 x 28,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 671 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 285 x 285 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |