Powerbank PB56 10000mAh 2xUSB Biały
- Typ baterii: Zewnętrzna
- Porty USB: 1 x USB 2.0 Type C
- Wymiary:
143x69.5x15.3mm
- Full specification
USAMS Powerbank PB56 10 000mAh
Usams US-CD150 PB56, powerbank o dużej pojemności do 10 000mAh i czterema portami 2xUSB-A/1xUSB-C/1xMicroUSB. Powerbank został dostosowany do swobodnego ładowania do dwóch urządzeń jednocześnie. Wbudowany wskaźnik LED na bieżąco informacje cię o pojemności energii w twoim powerbanku. Powerbank wyposażony w pakiet multi-ochrona dla bezpiecznego ładowania. Ochrona przed przeładowaniem, przepięciami, dopasowuje napięcie do potrzeb urządzenia chroniąc go przed prze przegrzaniem.
Power bank został wyposażony w praktyczny mocny sznurek, który możesz nałożyć na nadgarstek lub przymocować do plecaka, lub torby dzięki czemu będziesz pewny, że będzie mieć go zawsze przy sobie i że nie ulegnie zniszczeniu poprzez przypadkowy upadek podczas ładowania urządzenia. Urządzenie zostało pokryte wodoodporną warstwą która dodatkowo chroni urządzenie przed zabrudzeniami i odciskami palców.
Technical Specifications
| Brand | USAMS |
|---|---|
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Wymiary | 143x69.5x15.3mm |
| Waga | 225 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 |
| Napięcie | 5 |
| Pojemność baterii | 10000 |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 264 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 100 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |