PowerBank
Powerbank P30 30 000mAh
- Typ baterii: Wewnętrzna
- Prąd wyjściowy (min.): 1
- Porty USB: 1 x USB 3.0 micro-A
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 23 in stock
59.63 zł / szt
73.34 zł gross
Powerbank Rebeltec P30 wysoka pojemność 30000mAh i uniwersalna kompatybilność
- Moc wyjściowa 10W zapewnia szybkie i stabilne ładowanie kompatybilnych urządzeń
- Jednoczesne ładowanie do 3 urządzeń
- Przenośny, kompaktowy i wygodny
- Dioduy LED informują o poziomie naładowania Power Banka
- Inteligentny układ sterowania dostosowuje napięcie do określonego urządzenia
- Mocna i trwała obudowa
Technical Specifications
| Brand | Rebeltec |
|---|---|
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1 |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 micro-A |
| Wymiary | 145,6 x 68,6 x 41 mm |
| Waga | 595 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 |
| Napięcie | 5 |
| Pojemność baterii | 30000 |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 520 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 120 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |