płyty
Plyta ceramiczna PKA30830/2
- Funkcje: Zabezpieczenie przed dziećmi
- Ruszty: Nie dotyczy
- Moc całkowita: 3000
- Full specification
Status: Out of stock
421.67 zł / szt
518.65 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Akpo |
|---|---|
| Funkcje | Zabezpieczenie przed dziećmi |
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Moc całkowita | 3000 |
| Pozostałe parametry | Napięcie zasilania: 220-240 V ~/380-415 V 2N ~ 50-60 Hz |
| Szerokość | 30 |
| Sterowanie | brak |
| Oznaczenia | |
| Budowa | ceramiczna |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników / pól grzejnych | 2 |
| Weight | 460 kg |
|---|---|
| Dimensions | 385 x 590 x 110 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |