torby/etui/plecaki
Plecak ThinkPad 16 cali Click-Go (Aura Edition)
- Wymiary:
440 x 17 x 300 mm
- Waga: 1.02
- Pasuje do:
Laptopy o przekątnej ekranu 16 cali
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
315.89 zł / szt
388.54 zł gross
Plecak ThinkPad 16" Click-Go (edycja Aura) podnosi jakość codziennego noszenia rzeczy. Smukły, nowoczesny i zaprojektowany z konkretnym przeznaczeniem - mieści laptopa 16 cali oraz wszystkie niezbędne przedmioty, łącząc swobodny styl z inteligentną funkcjonalnością. Jego magnetyczny system komór - z zapięciem Fidlock - zastępuje tradycyjne zamki błyskawiczne, zapewniając łatwy i bezpieczny dostęp do zawartości.
- Jednoręczny dostęp magnetyczny;
- Bezpieczne zapięcie Fidlock;
- Oddzielna kieszeń na tablet;
- 12 kieszeni zaprojektowanych do konkretnych zastosowań;
- Pojemność 18 litrów;
- Magnetyczne uchwyty na butelkę;
- Boczna kieszeń zabezpieczająca;
- Pas do mocowania na walizce;
- Przelotki na kable prowadzące do komory na laptopa i na zewnątrz.
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Wymiary | 440 x 17 x 300 mm |
| Waga | 1.02 |
| Pasuje do | Laptopy o przekątnej ekranu 16 cali |
| Rodzaj | Plecak |
| Pojemność | 18 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Szary |
| Weight | 1002 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 x 350 x 540 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |