pendrive
Pendrive Data Traveler Micro G2 128GB USB 3.2 Gen1
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
24.95 x 12.2 x 4.5 mm
- Full specification
Status: Out of stock
78.86 zł / szt
97.00 zł gross
DataTraveler Micro to bardzo mały, lekki pendrive USB, typu "plug and stay" . Jest kompatybilny z komputerami, drukarkami, konsolami do gier i innymi urządzeniami. Pendrive jest wyposażony w płaską, wysokiej jakości metalową obudowę i wbudowaną pętlę na klucze, dzięki czemu porty USB pozostają wolne od zakłóceń. DT Micro oferuje USB 3. 2 Gen 1 z prędkością do 200 MB/s odczytu.
Technical Specifications
| Brand | Kingston |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 24.95 x 12.2 x 4.5 mm |
| Prędkość odczytu | 200 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 100 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |