zabawa w dom
Piekarnik ze światłem
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
180507
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
21.00 zł / szt
25.83 zł gross
Piekarnik ze światłem
- Po naciśnięciu przycisku słuchać melodię, podświetla się piekarnik
- Baterie 2 x AA 1,5V niedołączone
| Weight | 288 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 200 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 180507 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Wymiary | Wysokość: 12 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18.5 x 17.3 x 9 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Beżowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |