kontrolery
Ekran Smart Display E10 czarny+biały
- Wymiary:
16,5 x 139 x 201 mm
- Zasilanie:
- Bezpośrednie ładowanie urządzenia: wejście - 5V/2A
- Stacja dokująca do ładowania: wejście - 5V/2A
- Funkcje specjalne:
- Wskaźnik niskiego poziomu baterii: dioda LED (włączona, gdy poziom naładowania baterii jest niższy niż 10%)
- Głośnik: jeden mówca
- Mikrofon: czteromikordowa matryca
- Obsługa kart microSD: do 512 GB
- Full specification
Status: Out of stock
723.66 zł / szt
890.10 zł gross
Ekran Smart Display E10 czarny+biały
- Natychmiastowe powiadomienie o aktywności przy drzwiach - bez użycia rąk: gdy tylko zadzwoni dzwonek do drzwi, ktoś otworzy zamek lub zostanie wykryty przez kamerę, natychmiast otrzymasz powiadomienie w postaci transmisji na żywo i komunikatu.
- Kompleksowy wgląd z 4 widokami na jednym ekranie: miej oko na całą swoją nieruchomość dzięki czterem różnym transmisjom na żywo odtwarzanym jednocześnie, co daje Ci pełną kontrolę. Dzięki temu otrzymasz natychmiastową informację, jeśli coś się wydarzy.
- Odtwarzanie natychmiastowe - bez czekania, bez czasu ładowania: przeszłe wydarzenia są automatycznie zapisywane lokalnie, dzięki czemu możesz uzyskać do nich natychmiastowy dostęp w dowolnym momencie - bez opóźnień i buforowania.
| Weight | 1325 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 155 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Anker |
|---|---|
| Wymiary | 16,5 x 139 x 201 mm |
| Zasilanie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pojemność baterii | 4050 |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 8'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |