pendrive
Pendrive V3 USB 3.0 Drive 256GB Czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Wymiary:
58 mm x 20 mm x 11 mm
- Waga: 10
- Full specification
Status: Out of stock
71.77 zł / szt
88.28 zł gross
Pendrive V3 USB 3.0 Drive 256GB
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 85 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Verbatim |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 58 mm x 20 mm x 11 mm |
| Waga | 10 |
| Prędkość zapisu | 25 |
| Prędkość odczytu | 120 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Pojemność pamięci | 256 GB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |