ogrodowe
Zabawka Latające śmigła
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Nr katalogowy:
61290
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
12.48 zł / szt
15.35 zł gross
Latające śmigła
Przy pomocy rozrusznika kolorowe śmigła wystrzeliwane są w kosmos. W opakowaniu wyrzutnia i 2 śmigła.
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Nr katalogowy | 61290 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport, Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Do rzucania |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 34 x 5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 74 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 230 x 340 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |