pendrive
Pendrive UC310 128GB USB3.2 biały
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 128
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
39.28 zł / szt
48.31 zł gross
UC310
Bezzatyczkowa, obrotowa konstrukcja
Bezzatyczkowa, obrotowa obudowa to wygodny sposób odsłaniania złącza USB jednym ruchem ręki. Konstrukcja ta zapewnia pyłoszczelność oraz sprawia, że nie trzeba martwić się o zgubienie zatyczki ochronnej.
Stylowa i przenośna
Wybierz ulubiony kolor! Pamięć UC310 jest dostępna w wielu kolorach, a jej minimalistyczny kształt pozwala zaprezentować osobisty gust i styl.
Technical Specifications
| Brand | Adata |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 58 x 20 x 13 mm |
| Waga | 7.9 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 x 100 x 115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |