Adapter BE6500 WiFi 7 USB
- Model:
BE6500
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
WPA-PSK, WPA2-PSK / Enterprise, WPA3-Personal / Enterprise
- Full specification
WiFi 7, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej
Zewnętrzna karta sieciowa BE6500 WiFi 7 USB Adapter zgodna jest z najnowszym, bezprzewodowym standardem WiFi 7, który to standard zrewolucjonizował sposób działania sieci Wi-Fi. Dzięki technologii MLO (Multi-Link Operation) adapter ten może jednocześnie nawiązać wiele połączeń z routerem lub punktem dostępowym, znacznie zmniejszając w ten sposób opóźnienia i zwiększając niezawodność połączenia. Dodatkowo, dzięki modulacji 4096-QAM podniesiono szybkość transmisji nawet o 20% w porównaniu ze standardem WiFi 6.
Niesamowita prędkość na paśmie wolnym od zatorów
Wykorzystując moc pasma 6 GHz, adapter BE6500 WiFi 7 oferuje niesamowitą, dochodzącą do 2880 Mbit/s prędkość transmisji danych. To wolne od radiowych zatorów pasmo pozwala na wydajny, streaming konferencji w czasie rzeczywistym, bezproblemowe przetwarzanie ogromnych ilości danych w chmurze lub cieszenie się niczym niezakłóconymi rozgrywkami online.
ELASTYCZNA MOŻLIWOŚĆ USTAWIENIA POZYCJI ADAPTERA
Adapter WiFi 7 USB BE6500 wyposażony jest w antenę o dużym zysku oraz podstawkę umożliwiającą łatwe ustawienie pozycji anteny i adaptera. Wraz z technologią kształtowania wiązki, elementy te pozwalają na zwiększenie siły sygnału WiFi, zapewniając tym samym lepszy odbiór i niczym niezakłóconą łączność na większych odległościach od routera.
Lepsza ochrona
Najnowszy standard szyfrowania WPA3 zwiększa siłę zabezpieczeń, chroni urządzenie i prywatność przed atakami.
Plug and play
W elektronicznej, stałej pamięci adaptera USB WiFi 7 BE6500 znalazł się wgrany fabrycznie sterownik, który pozwala na szybką i łatwą instalację urządzenia zarówno na komputerze stacjonarnym jak i na laptopie. Dzięki temu możesz od razu cieszyć się bezprzewodową siecią WiFi 7. Wystarczy podłączyć adapter do komputera i zakończyć jego instalację za pomocą kilku kliknięć.
| Weight | 246 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 100 x 60 cm |
Technical Specifications
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | BE6500 |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK / Enterprise, WPA3-Personal / Enterprise |
| Standardy | 802.11a |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pasmo | 6 GHz |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type A |
| Wymiary | 111 x 33 x 20 mm |
| Waga | 48.2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |