pendrive
Pendrive JumpDrive M400 128GB USB3.0 150MB/s
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 128
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
60.02 zł / szt
73.82 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Lexar |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 6,2 x 16,3 x 47,2 mm |
| Waga | 4.82 |
| Prędkość odczytu | 150 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 x 90 x 125 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |