Pendrive BLAZE B30 32GB USB 3.0 LED czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Wymiary:
53.7 x 18.0 x 10.3 mm
- Waga: 8.3
- Full specification
Błyszcz jak klejnot
Wyposażony w geometryczny wzór o szlifie diamentowym wyrzeźbiony na błyszczącym, półprzezroczystym korpusie, Blaze B30 błyszczy jak luksusowa biżuteria i jest w stanie odbijać blask przez różne źródła światła.
Nasadka obrotowa
Konstrukcja nasadki obrotowej o 360 stopni z ramą ze stali nierdzewnej umożliwia użytkownikom używanie i przechowywanie za jednym naciśnięciem kciuka. Charakteryzuje się również wytrzymałą konstrukcją sworznia obrotowego bez osłony z technologią pozycjonowania obrotowego 4, aby uniknąć uszkodzeń lub zanieczyszczeń na luźnym styku złącza USB.
Interfejs SuperSpeed USB 3.2 Gen 1
SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1 i USB 3.0) zapewnia wyjątkową prędkość odczytu/zapisu. Oszczędza cenny czas użytkowników, umożliwiając łatwą edycję lub przechowywanie dużych plików, w tym grafik i filmów HD.
Technical Specifications
| Brand | Silicon Power |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Wymiary | 53.7 x 18.0 x 10.3 mm |
| Waga | 8.3 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Oznaczenia |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 85 x 125 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |