Pendrive 512GB XPORTER CORE USB 3.2 80MB/s
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 512
- Full specification
Pendrive Patriot Xporter Core USB 3.2 Type-A to najnowsze urządzenie w kategorii wysokiej jakości pamięci flash, stworzone do radzenia sobie z obciążeniami. Oferując prędkości odczytu do 80 MB/s, Patriot Xporter Core zapewnia wysoką wydajność, szybkie pobieranie i łatwe przesyłanie danych dzięki swojemu szybkiemu systemowi USB 3.2 umożliwiającemu transfery do 5 Gbps. Patriot Xporter Core jest również obsługiwany przez USB 3.2 Gen 1, co umożliwia prostą kompatybilność i łatwy dostęp z wcześniejszymi wersjami USB.
Patriot Xporter Core, dzięki zgodności z wieloma obecnymi i poprzednimi systemami operacyjnymi Windows, Linux i Mac, posiada łatwą w użyciu obudowę z odkrywaną pokrywą oraz uchwyt na brelok na końcu, co umożliwia łatwe korzystanie typu plug and play bez potrzeby instalowania sterownika. Poparte dwuletnią gwarancją Patriot Memory, obsługą klienta Patriot i zaprojektowane z materiałów najwyższej klasy, Patriot Xporter Core jest rozwiązaniem pamięci flash idealnym dla użytkowników w każdym wieku i dla wszystkich rodzajów obciążeń.
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 x 100 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Patriot |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 512 |
| Wymiary | 65 x 19 x 8.8 mm |
| Waga | 10 |
| Prędkość odczytu | 80 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |