pendrive
Pendrive 256GB USB-C/A 3.2
- Szyfrowanie danych: Nie
- Pojemność pamięci flash: 256
- Wymiary:
10,4 x 18 x 79,5 mm
- Full specification
Status: Out of stock
124.66 zł / szt
153.33 zł gross
HP 911 Pro
- Podwójne złącze o konstrukcji obrotowej
- Konstrukcja bez zatyczki w połączeniu z otworem na brelok
- Prędkości odczytu sekwencyjnego do 1000 MB/s - może konkurować z wydajnością dysków SSD przy jednoczesnym zachowaniu mniejszego rozmiaru, niż przenośne dyski SSD
- Kompaktowy - idealnie nadaje się do podróży
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 10,4 x 18 x 79,5 mm |
| Waga | 39.4 |
| Prędkość zapisu | 900 |
| Prędkość odczytu | 1000 |
| Interfejs | USB 3.2 Type C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niklowy |
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 100 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |