Router HX21
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Bezpieczeństwo:
Obsługa zabezpieczeń sieci bezprzewodowej
- Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE
- Obsługa ukrytego identyfikatora SSID
- Zysk anteny: 5
- Full specification
Dwuzakresowy Wi-Fi 6 do 3 Gb/s
HX21 zapewnia niewiarygodnie szybką sieć Wi-Fi z technologią Wi-Fi 6, idealną do przesyłania strumieniowego 8K/4K i intensywnych gier online.
Przyspieszenie strumienia
Dane strumieniowe Imou IPC wykorzystują określony kanał do płynnego monitorowania i ograniczenia utraty danych w chmurze, nawet w przypadku zatłoczonych sygnałów Wi-Fi, podczas gdy ogólny router korzysta z normalnej transmisji.
Zarządzaj zdalnie swoją domową siecią Wi-Fi
Dzięki aplikacji Imou Life możesz w dowolnym momencie zdalnie zarządzać domową siecią Wi-Fi i klientami.
Zwiększona wydajność dzięki OFDMA
Standard Wi-Fi 6 wykorzystuje OFDMA w celu zwiększenia wydajności, umożliwiając wielu użytkownikom granie w gry 3D, oglądanie ruchu i jednoczesne robienie zakupów, ciesząc się szybszym i płynniejszym Internetem.
| Weight | 772 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 360 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | Obsługa zabezpieczeń sieci bezprzewodowej
|
| Zysk anteny | 5 |
| Standardy | 802.11b |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 5 |
| Wymiary | 210 x 125 x 181mm |
| Zasilanie | DC12V1A |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |