Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Światłowód
- Złącza #1: LC
- Full specification
Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 200 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Qoltec |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Światłowód |
| Złącza #1 | LC |
| Złącza #2 | LC |
| Rodzaj światłowodu | Multi-mode |
| Transmisja | Duplex |
| Wymiary | Średnica kabla: 3.0 mm |
| Pozostałe parametry | - Typ włókna: 50/125 |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |