Parownica SC 2 EasyFix EU 1.512-600.0
- Moc: 1500
- Bezpieczeństwo:
- Bezpieczna blokada
- Zawór bezpieczeństwa
- Wydajność : 75
- Full specification
Parownica SC 2 EasyFix
EasyFix to system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep). Umożliwia jego zdejmowanie i zakładanie bez potrzeby schylania się. Zmiana pada odbywa się bez kontaktu rąk z brudem. Parownica doskonale sprawdza się na wszystkich wodoodpornych powierzchniach. Czyści podłogi, kafelki na ścianach, kabiny prysznicowe i sanitariaty, lustra, okna, piekarniki, blaty kuchenne, okapy, kaloryfery oraz drobne elementy takie jak armatura czy fugi. Bez szkodliwej chemii i przy minimalnym zużyciu wody, a więc oszczędnie i ekologicznie.
Akcesoria do parownicy można przechowywać na urządzeniu.
Wygodne przechowywanie akcesoriów i dyszy podłogowej na urządzeniu podczas przerw w pracy.
Zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix z nowym systemem mocowania pada za pomocą rzepa.
Optymalne rezultaty czyszczenia na wszystkich rodzajach podłóg twardych dzięki wydajnej technologii lameli. Zmiana pada z mikrofibry bez kontaktu z brudem. Łatwe mocowanie pada na dyszy dzięki rzepowi. Ciągły kontakt z czyszczoną powierzchnią i łatwe operowanie dzięki ruchomemu przegubowi.
Blokada pistoletu parowego
Bezpieczna blokada chroni przed przypadkowym naciśnieciem pistoletu parowego np. przez dzieci.
Technical Specifications
| Brand | Karcher |
|---|---|
| Moc | 1500 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Wydajność | 75 |
| Ciśnienie | 3.2 |
| Wymiary | 38 x 25,4 x 26 cm |
| Waga | 4.6 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Długość przewodu zasilającego | 4 |
| Pojemność | 1 |
| Typ | Parownica |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 4600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 x 490 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |