panele do rezerwacji sal
Panel do rezerwacji sal RoomPanel E2 1303172
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 ~ 40 °C
- Wilgotność pracy: 10 ~ 95%, bez kondensacji
- Złącza: RJ-45
- Kąt widzenia poziomy: 80
- Full specification
Status: Out of stock
1 842.11 zł / szt
2 265.80 zł gross
Yealink RoomPanel E2 to 8-calowy panel harmonogramu sali konferencyjnej typu "wszystko w jednym", który działa pod kontrolą systemu Android 13 i jest wyposażony w pełne programowalne podświetlenie tła LED RGB, które zapewnia natychmiast widoczną komunikację o stanie pomieszczenia. Obejmuje funkcję wielopunktowego dotyku, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, wbudowany czytnik NFC/RFID, ulepszone układy mikrofonów i głośniki, aby spełnić wszystkie wymagania nowoczesnego miejsca pracy. Wyposażony również w Power-over-Ethernet i różne wsporniki montażowe, Yealink RoomPanel E2 można łatwo zamontować na dowolnej powierzchni.
Technical Specifications
| Brand | Yealink |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Kąt widzenia poziomy | 80 |
| Kąt widzenia pionowy | 80 |
| Wymiary | 209 x 146 mm |
| Waga | 0.53 |
| Pozostałe parametry | Łączność bezprzewodowa: Wi-fi i Bluetooth |
| Wersja językowa | Wielojęzyczna |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 8'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| System operacyjny | Android |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1470 kg |
|---|---|
| Dimensions | 260 x 200 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |