niszczarki
Niszczarka HD-300 C2
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 14
- Rozmiar cięcia w mm: 2 x 10
- Wymiary:
667 x 350 x 404 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
1 356.80 zł / szt
1 668.86 zł gross
Seria niszczarek HD to nowoczesne wzornictwo, kompaktowy rozmiar oraz wysoka wydajność. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie. Niszczarki HD to idealne rozwiązanie do domu oraz biura.
| Weight | 25000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 490 x 450 x 750 cm |
Technical Specifications
| Brand | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 14 |
| Rozmiar cięcia w mm | 2 x 10 |
| Wymiary | 667 x 350 x 404 mm |
| Waga | 21.3 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 240 |
| Pojemność kosza | 38 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | E - 4 |
| Możliwość niszczenia | karty kredytowe |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |