pomoce szkolne
Pamiętnik z jednorożcem
- Nr katalogowy:
02519
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
35.00 zł / szt
43.05 zł gross
Pamiętnik z jednorożcem
Sekretny pamiętnik do pisania i rysowania. Futrzany, miękki i bezpieczny z magicznym piórem i kłódką.
ZASTOSOWANIE: Super miękka futrzana okładka pamiętnika, atrakcyjnie ozdobiona opalizującym jednorożcem i chmurą perłowych odwracalnych cekinów. Pióro z magicznym atramentem pozwoli ci zapisać swoje sekrety i uczynić je niewidzialnymi. Silikonowa kłódka pozwoli ci je bezpiecznie przechowywać!
| Weight | 439 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 255 x 305 cm |
Technical Specifications
| Brand | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 02519 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Rodzaj | Pamiętniki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25 x 30 x 4,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Materiał | Silikon, Cekiny |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |