Videobar Rally Bar Huddle Grafitowy
- Zasięg: 7
- Złącza: 1 x USB 3.1
- Wymiary:
549,6 x 78,9 x 76 mm
- Full specification
Rally Bar Huddle
Panel wideo typu wszystko w jednym dla ciasnych i małych pomieszczeń.
Kusząca prostota
Smukła konstrukcja i solidna technologia Rally Bar Huddle to proste i potężne rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni.
Zapewnij sprawiedliwe spotkania
Zadbaj o to, żeby każda osoba była wyraźnie widziana i słyszana podczas spotkań w trybie hybrydowym. Inteligentna obróbka wideo z AI, zaawansowana rejestracja dźwięku, eliminacja hałasu oraz ciągłe usprawnienia oprogramowania zapewniają pracownikom zdalnym klarowne i naturalne spotkania.
3 sposby na wdrożenie
Wykorzystaj kamerę Rally Bar Huddle jako urządzenie do obsługi sali konferencyjnej, łącząc ją do salowego komputera w trybie USB lub używając jej za pośrednictwem laptopa.
Działa z preferowanymi platformami
Rally Bar Huddle współpracuje z większością platform, służących do zapewniania kontaktu zespołom hybrydowym, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie w domu, biurze i każdym innym miejscu.
Porządek z okablowaniem
Rally Bar Huddle opracowano dla ciasnych i małych przestrzeni wspólnej pracy i działa jako niezależna kamera konferencyjna, bądź jako element większego rozwiązania do obsługi sali.
| Weight | 3200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 200 x 620 cm |
Technical Specifications
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Zasięg | 7 |
| Złącza | 1 x USB 3.1 |
| Wymiary | 549,6 x 78,9 x 76 mm |
| Waga | 1.8 |
| Pozostałe parametry | Kamera
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Technologie | Wykrywanie aktywności głosowej (VAD) |
| Kolor | Grafitowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |