do serwerów
Pamięć DDR5 ECC 32GB KTH-PL556E-32G
- Obsługa ECC: Tak
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Częstotliwość szyny pamięci: 5600 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
3 106.55 zł / szt
3 821.06 zł gross
Pamięć DDR5 ECC 32GB KTH-PL556E-32G
Pamięć Kingston jest projektowana, produkowana i rygorystycznie testowana, aby spełniać dokładne specyfikacje systemów każdej marki. Dożywotnia gwarancja i legendarna niezawodność Kingston to gwarancja niezawodności.
Technical Specifications
| Brand | Kingston |
|---|---|
| Obsługa ECC | Tak |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL46 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 45 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |