adaptery
Adapter Displayport (M) -> HDMI (F) 10 cm
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: HDMI Typ A Żeńska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
13.89 zł / szt
17.08 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Pozostałe parametry | Rodzielczość video: 1920x1200 @ 60Hz |
| Długość przewodu | 10 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 35 x 188 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |