obudowy
Obudowa - The Tower 600 TG - Snow
- Złącza na przednim panelu: 1 x słuchawki
- Liczba miejsc montażowych: 6
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
532.27 zł / szt
654.69 zł gross
Obudowa - The Tower 600 TG - Snow
| Weight | 11600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 365 x 490 x 640 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 13 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 2 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 210 |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (bok) |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) |
| Wymiary | 550 * 420 * 268,4 mm |
| Waga | 9.7 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |