Lampka nocna projektor LED astronauta
- Źródło światła: Diody LED
- Maks. moc (na źródło): 5
- Rodzaj: Nocna
- Full specification
Projektor gwiazdowy w kształcie astronauty oferuje różnorodne rodzaje mgławic i migoczących zielonych gwiazd. Można go wyświetlać na ścianie lub suficie pokoju, przenosząc Cię w magiczny świat galaktyki i sprawiając, że poczujesz się jakbyś unosił się w kosmosie! Projektor pozwala na regulację kierunku projekcji poprzez ustawienie kąta obrotu głowy astronauty. Głowa i ciało astronauty są połączone magnetycznie, co pozwala na łatwą regulację kierunku głowy. Nie należy jednak rozciągać ich siłą, aby uniknąć uszkodzenia przewodów.
Tryby świecenia:
- Mgławica
- Jasność: Dostępnych jest 5 poziomów jasności mgławicy.
- Przełączanie kolorów mgławicy: Po każdym naciśnięciu przycisku mgławica przełącza się na jeden kolor.
- Prędkość zmiany mgławicy : Prędkość jest podzielona na pięć biegów 0-1-2-3-4: bieg 0 jest statyczny, bieg 4 jest najszybszym
- Gwiazdy
- Częstotliwość pracy funkcji gwiazdy: Częstotliwość jest podzielona na cztery biegi 0-1-2-3, bieg 0 oznacza, że gwiazdy są uruchomione, bieg 3 to najwyższa częstotliwość.
- Jasność gwiazd: Regulacja jasności gwiazd jest ograniczona tylko do trybu jasnego. Dostępne są trzy poziomy regulacji jasności.
Rozbudź wyobraźnie
POZWÓL MI ZABRAĆ CIĘ W KOSMICZNĄ PRZYGODĘ! Jestem Twoim osobistym astronautą i pokażę Ci, jak niesamowity jest kosmos! Efekty mgławic i żywe gwiazdy zamienią każde pomieszczenie w międzygwiezdny cud. Jestem tu, gdy: Twoje dziecko boi się ciemności, fascynuje Cię kosmos lub po prostu chcesz odpocząć pod uspokajającymi gwiazdami!
Technical Specifications
| Brand | BLOW |
|---|---|
| Źródło światła | Diody LED |
| Maks. moc (na źródło) | 5 |
| Rodzaj | Nocna |
| Wymiary | 85 x 75x 125 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 130 x 90 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |