obudowy
Obudowa MasterBox 600 Lite Biała
- Liczba miejsc montażowych: 7
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
234.28 zł / szt
288.16 zł gross
Obudowa MasterBox 600 Lite Biała
Masterbox 600 ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu wydajności każdemu segmentowi społeczności budującej komputery PC. Wierzymy, że wszyscy użytkownicy powinni być w stanie osiągnąć najwyższy poziom wydajności, dlatego Masterbox 600 został zaprojektowany tak, aby zapewnić najwyższej jakości funkcje i wydajność możliwie najszerszej bazie użytkowników.
MasterBox 600 jest przygotowany z miejscem na radiator 420 mm i procesor graficzny 410 mm oraz obsługą płyty głównej ze złączem tylnym, co stanowi nowy standard w nowoczesnych obudowach ATX.
| Weight | 8400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 320 x 555 x 555 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 410 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 |
| Podświetlenie obudowy | RGB |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 210 |
| Wymiary | 474 x 230 x 481 mm |
| Waga | 8.4 |
| Typ obudowy | Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |