adaptery/przejściówki
CONSOLE EXTENDER VGA USB 100M CE100
- Rodzaj: Przedłużacz
- Zastosowanie: KVM
- Złącza #2: USB Typ A Żeńska x2
- Full specification
Status: Out of stock
351.16 zł / szt
431.93 zł gross
| Weight | 720 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 240 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Zastosowanie | KVM |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska x2 |
| Złącza #1 | USB Typ B Żeńska |
| Wymiary | 9.10 x 5.74 x 2.40 cm |
| Waga | 0.17 |
| Akcesoria w zestawie | - 1x przedłużacz sygnału KVM USB Mini CE100L (moduł lokalny) |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |