Obudowa H9 Flow z oknem Biała
- Liczba miejsc montażowych: 8
- Panel boczny: Tak
- Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.1 Typ C
- Full specification
Obudowa NZXT H9 FLOW Midi Tower z oknem Biała
H9 Flow został zaprojektowany do chłodzenia potężnych kart graficznych dzięki swoim rozbudowanym możliwościom termicznym, obejmującym pojemność dla dziesięciu wentylatorów i liczne opcje montażu radiatora 360 mm, a perforowany panel górny zapewnia jeszcze lepsze chłodzenie.
- Unikalny, nieprzerwany szklany panel zapewniający wyraźny widok wnętrza
- Intuicyjne zarządzanie kablami i konstrukcja dwukomorowa
- Miejsce na dziesięć wentylatorów lub trzy radiatory 360 mm
- Perforowany górny panel dla lepszego chłodzenia
- Bezpośredni przepływ powietrza do GPU w celu obsługi komponentów o dużej mocy
- Zawiera cztery ciche wentylatory serii F 120 mm z cichym przepływem powietrza
Miejsce na GPU
H9 Flow ma pojemność na 435 mm GPU, oferując miejsce na najnowsze karty NVIDIA z serii 40 i AMD z serii 7000.
Wydajne chłodzenie
H9 Flow ma miejsce na 10 wentylatorów. Z możliwością zamontowania wentylatorów 3x120mm z boku, 3x120mm lub 2x140mm na górze i na dole oraz 1x120mm z tyłu.
Miejsce na radiatory
H9 Flow ma miejsce na chłodzenie wodne o średnicy do 360 mm na górze, na dole lub z boku oraz radiator o średnicy do 120 mm z tyłu.
Technical Specifications
| Brand | NZXT |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Panel boczny | Tak |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Wymiary | 466 x 290 x 495mm |
| Waga | 12.1 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 14400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 560 x 370 x 565 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |